Školní rok 2018/2019

Galerie a fotky z výletů a akcí proběhlých ve školním roce 2018 - 2019.

Výukový vzdělávací program "LES"

O lese a životě v něm jsme se mnohé dozvěděli na podzim na Bukovině u pana Chaloupky..

Návštěva knihovny v ZŠ

Dnes jsme navštívili školní knihovnu, kde jsme se dozvěděli, jaké knížky zde najdeme, (nás zajímaly hlavně ty dětské), jak s knihami zacházíme, poslechli jsme si pohádku a nakonec jsme si krásné knížky prohlédli. Odcházeli jsme s obrázkem a slibem, že knihovnu určitě opět brzy navštívíme.

Dopolední aktivity

Hrajeme si, tvoříme, vyrábíme, rozvíjíme se...

Divadlo JO-JO, Trampoty čarodějky Čarymůry

...společně děti zachránily zvířátka a proměnily pomocí kouzelného lektvaru zlou čarodějku v dobrou..

Plavecký kurz

21. 3. jsme jeli do Poličky na 1. lekci plaveckého výcviku. Děti zvládly vše výtečně a velmi je plavání baví.

30. 6. jsme po 10 plaveckých lekcích kurz ukončili a děti si odvezly diplomy a velkou pochvalu!

Čarodějnice v MŠ

Poslední dubnový den si děti ve školce užily. Kouzlily, vyzkoušely let na koštěti, tancovaly kolem ohně a zdolávaly na své cestě různé překážky.

Zahradní slavnost

Zahradní slavnost v našem školkovém kvakvakvartetu se velice vydařila! Děti byly velice šikovné a vše zvládly na jedničku. Rodiče podpořili děti se svými hud. nástroji a přinesli spoustu dobrot.

Lovčí zámeček "Perníková chaloupka"

Dnešní výlet se nám velice vydařil. Prohlédli jsme si Perníkovou chaloupku, Muzeum perníku a svezli se vláčkem pod Kunětickou horu a do blízké vesničky Němčice.

Slavnostní pasování předškoláků

Slavnostní pasování našich předškolaček se opravdu vydařilo. Jako víly si zatančily svůj taneček, pohrály si s angličtinou a zahrály na flétničku. Odměnou byla velesá Safari pohádka divadélka JO-JO a slavnostní pasování, kde dokázaly, že na to opravdu mají!!:)