Aktuality

PRO MAMINKU

7. 5. 2020

PRO MAMINKU

  

Aktivity
SVÁTEK MATEK

5. 5. 2020

SVÁTEK MATEK

Aktivity
Časopis pro děti

10. 4. 2020

Časopis pro děti

...kdo se nudí trošičku, ať zaměstná svoji hlavičku! Máme pro vás časopis, jaro volá, pojď si číst!.... Pardubický kraj slaví dvacetileté výročí a připravil pro děti 2. výtisk časopisu Krajánek Pardubický / JARO 2020. Najdeme zde básničky, pohádky, hádanky, omalovánku, písničku a mnoho dalších zábavných aktivit pro děti. Najdete ho na: https://www.pardubickykraj.cz/krajanek.

Aktivity
ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY BOROVÁ

8. 4. 2020

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY BOROVÁ

Zápis dětí do Mateřské školy Borová pro školní rok 2020 - 2021. Žádáme rodiče dětí, kteří mají zájem zapsat dítě do mateřské školy, aby si vyzvedli přihlášku v MŠ nebo stáhli ( viz. níže). Řádně vyplněnou a podepsanou přihlášku přineste 15.5.2020 mezi 8 - 12 hodinou do MŠ. V současné době nenavštěvujte praktického lékaře. Pro doložení řádného očkování, které je podmínkou přijetí dítěte do MŠ ( podle § 50 zákona o ochraně veřejného zdraví), přineste kopii očkovacího průkazu a prohlášení, že je dítě řádně očkováno ( viz. níže). Děkujeme.

Oznámení
PLATBA OBĚDŮ

8. 4. 2020

PLATBA OBĚDŮ

Platba obědů.  Vážení rodiče, trvalé příkazy na obědy Vašich dětí v době uzavřené MŠ a ZŠ můžete: 1) pozastavit a obnovit až po otevření škol 2) nechat běžet Přeplatky Vám budou vráceny v obvyklém termínu. Vedoucí stravování.  

Oznámení
KRÁSNÉ VELIKONOCE!

8. 4. 2020

KRÁSNÉ VELIKONOCE!

Milé děti a rodiče, všechny Vás zdravíme z domova, kde jsme byli nuceni zůstat a přejeme Vám, aby velikonoční svátky, které budete v rodinném kruhu prožívat, byly veselé a prosluněné jarním sluníčkem. Krásné Velikonoce. Vaše učitelky

Oznámení
OČR TISKOPIS!!

1. 4. 2020

OČR TISKOPIS!!

Rodiče,  kteří čerpají OČR, se mohou z důvodu uzavření mateřské školy dostavit pro tiskopis do MŠ. kdy: 2.4.  od 9 - 10:30 hodin. Dále pak další týden po telefonické domluvě.  Tel: 461 743 117 

Oznámení
Informace k zápisu k povinné školní docházce

20. 3. 2020

Informace k zápisu k povinné školní docházce

V příloze naleznete informace k vyjímečnému konání zápisu k povinné školní docházce vzhledem k aktuální situaci.

Oznámení
MŠ UZAVŘENA!!

18. 3. 2020

MŠ UZAVŘENA!!

Mateřská školka bude od 19. 3. 2020 do odvolání uzavřena.Provoz školní jídelny se prozatím nemění.

Oznámení
PROVOZ ŠKOLKY UPRAVEN!

16. 3. 2020

PROVOZ ŠKOLKY UPRAVEN!

Mateřská školka bude tento týden pravděpodobně otevřená, jen se zkrátí doba provozu MŠ do 15:00 hodin!!!Děkujeme za pochopení

Oznámení
OZNÁMENÍ PRO RODIČE ŽÁKŮ ZŠ BOROVÁ!

11. 3. 2020

OZNÁMENÍ PRO RODIČE ŽÁKŮ ZŠ BOROVÁ!

Oznámení pro rodiče žáků Základní školy Borová .

Oznámení
Plánované akce v mateřské škole

2. 3. 2020

Plánované akce v mateřské škole

7.3.2020 Karneval ZRUŠEN!!

Oznámení