Aktuality

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

19. 6. 2020

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Oznámení
ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

18. 6. 2020

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Aktivity
DEN DĚTÍ

1. 6. 2020

DEN DĚTÍ

Po třech měsících, naposledy od karnevalových hrátek 6. března ve školce, si dnes děti užily krásný slunečný den na zahradě. Paní učitelky připravily dětem sportovně zábavné soutěže. Děti dostaly drobné dárečky a dobroty, které jim připravily paní kuchařky.

Aktivity
V PONDĚLÍ PROSÍM NEZAPOMEŇTE..

23. 5. 2020

V PONDĚLÍ PROSÍM NEZAPOMEŇTE..

Oznámení
OTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

19. 5. 2020

OTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Oznámení
PRO MAMINKU

7. 5. 2020

PRO MAMINKU

  

Aktivity
SVÁTEK MATEK

5. 5. 2020

SVÁTEK MATEK

Aktivity
Časopis pro děti

10. 4. 2020

Časopis pro děti

...kdo se nudí trošičku, ať zaměstná svoji hlavičku! Máme pro vás časopis, jaro volá, pojď si číst!.... Pardubický kraj slaví dvacetileté výročí a připravil pro děti 2. výtisk časopisu Krajánek Pardubický / JARO 2020. Najdeme zde básničky, pohádky, hádanky, omalovánku, písničku a mnoho dalších zábavných aktivit pro děti. Najdete ho na: https://www.pardubickykraj.cz/krajanek.

Aktivity
ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY BOROVÁ

8. 4. 2020

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY BOROVÁ

Zápis dětí do Mateřské školy Borová pro školní rok 2020 - 2021. Žádáme rodiče dětí, kteří mají zájem zapsat dítě do mateřské školy, aby si vyzvedli přihlášku v MŠ nebo stáhli ( viz. níže). Řádně vyplněnou a podepsanou přihlášku přineste 15.5.2020 mezi 8 - 12 hodinou do MŠ. V současné době nenavštěvujte praktického lékaře. Pro doložení řádného očkování, které je podmínkou přijetí dítěte do MŠ ( podle § 50 zákona o ochraně veřejného zdraví), přineste kopii očkovacího průkazu a prohlášení, že je dítě řádně očkováno ( viz. níže). Děkujeme.

Oznámení
PLATBA OBĚDŮ

8. 4. 2020

PLATBA OBĚDŮ

Platba obědů.  Vážení rodiče, trvalé příkazy na obědy Vašich dětí v době uzavřené MŠ a ZŠ můžete: 1) pozastavit a obnovit až po otevření škol 2) nechat běžet Přeplatky Vám budou vráceny v obvyklém termínu. Vedoucí stravování.  

Oznámení