Školní rok 2019/2020

Galerie a fotky z výletů a akcí proběhlých ve školním roce 2019 - 2020.

KARNEVAL VE ŠKOLCE 6. 3. 2020

KARNEVAL VE ŠKOLCE 6. 3. 2020

Dnešní karnevalové hrátky si děti ve školce pěkně užily, soutěžily s míčky, kroužky, běžely štafetu a tancovaly. Odnesly si i něco na památku...

Ledové království

Ledové království

Oblíbená pohádka  "Ledové království" nás inspirovala k uspořádání výstavy oblíbených hrdinů. Rodiče s dětmi se snažili a můžeme společně obdivovat nádherné výtvory.

Vánoční zpívání

Vánoční zpívání

Krásné Vánoce jsme s dětmi popřáli na obecním úřadě, poště, v pekárně a zazpívali si pár vánočních písní. Dokonce jsme měli ve školce i návštěvu z domova seniorů a předvedli jsme znovu oblíbené básničky a písničky z čertovské besídky. Myslím, že jsme všechny vánočně naladili. Děti byly moc šikovné.

..Byl u nás Ježíšek..

..Byl u nás Ježíšek..

Ježíšek nadělil dětem mnoho dárečků, podívejte se.....

Lovci bacilů

Lovci bacilů

V rámci soutěže Domestos pro školy jsme se proměnili na lovce bacilů a od října lovíme ve školce různé bacily a bakterie. Vyrobili jsme si LOVECKÉ LÍSTKY a po každém použití toalety si pořádně umyjeme ruce a tím ulovíme více a více bacilů. Umíme k tomu i písničku lovců bakterií. Děti soutěž velice baví, především škrtání ulovených bacilů......

Dědečkův dvoreček 17. 10. 2019

Dědečkův dvoreček 17. 10. 2019

 Dnes jsme s dětmi navštívili Dědečkův dvoreček ve Stašově. Prohlédli jsme si všechna zvířátka, povozili se na koníčcích a děti dostaly krásný odznak na památku.

Bruslení v Poličce

Bruslení v Poličce

11.10. zahájili naši předškoláci kurz bruslení, který má celkem 10 lekcí. Děti byly nadšené a moc šikovné!!!

Zlatý podzim

Zlatý podzim

Podzim nám opravdu přeje a lístečků na hraní nebo úklid máme dost...podívejte, jak to dětem jde!