Školní rok 2019/2020

Galerie a fotky z výletů a akcí proběhlých ve školním roce 2019 - 2020.

Dědečkův dvoreček 17. 10. 2019

Dnes jsme s dětmi navštívili Dědečkův dvoreček ve Stašově. Prohlédli jsme si všechna zvířátka, povozili se na koníčcích a děti dostaly krásný odznak na památku.

Bruslení v Poličce

11.10. zahájili naši předškoláci kurz bruslení, který má celkem 10 lekcí. Děti byly nadšené a moc šikovné!!!

Zlatý podzim

Podzim nám opravdu přeje a lístečků na hraní nebo úklid máme dost...podívejte, jak to dětem jde!

Lovci bacilů

V rámci soutěže Domestos pro školy jsme se proměnili na lovce bacilů a od října lovíme ve školce různé bacily a bakterie. Vyrobili jsme si LOVECKÉ LÍSTKY a po každém použití toalety si pořádně umyjeme ruce a tím ulovíme více a více bacilů. Umíme k tomu i písničku lovců bakterií. Děti soutěž velice baví, především škrtání ulovených bacilů......