9. 5. 2024

12. 5. 2024

Uplynuly necelé dva roky, kdy jsme v rámci projektu EKOŠKOLA podnikli první dvě brigády na naší školní zahradě.....viz odkaz..//www.msborova.cz/projekt-ekoskola

Ve čtvrtek 9. 5. proběhla další velká akce, kdy rodiče vykopali, přesadili velké keře, vytvořili záhon pro květiny, zkonstruovali nádherné hudební, hrací a vodní palety, vybudovali smyslový chodník, obnovili bylinkovou zahrádku, zametli, hrabali, vypleli okolí školky........no opět obrovský kus práce!

Všem rodičům velice děkujeme, že se snaží ochotně vybudovat takovou krásnou zahradu pro naše-vaše děti! Děkujeme za příjemnou spolupráci, milou komunikaci, především za materiál, hlínu, štěpku, kytičky, bylinky, nádobí na palety, drevo a jiné..... Děkujeme!!

Jsme bezva tým.....